aalüminyum sac çeşitleri

 

1000 SERİSİ

Bu serideki alüminyum levhaların alaşımı %99,0 alüminyumdan oluşur ve en Yumuşak ve en düşük dayanıklılığa sahip alüminyum levhalardır. Şekillerdeki levha şekilleri kullanımlar ve kimyasal endüstrilerde, ambalajlama koruyucu ve dekoratif özellikler için kullanılırlar.

3000 SERİSİ

Bu serideki alüminyum levhaların alaşımı, ilave malzemeyle güçlendirilmiş alüminyumdan oluşur. Orta dayanıma dayanıma sahip olan bu levhalar, kimyasal işleme, yapıştırma ve kaynaklama işlemleri için idealdir.

5000 SERİSİ

Bu serideki alüminyum levhaların alaşımı, materyali ve az miktarda bakır ilavesiyle güçlendirilmiş alüminyumdan oluşur. Orta ila yüksek dayanıklılığa sahip olan bu levhalar, endüstriyel malzemeler, gemi koruma ve otomotiv sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır.

6000 SERİSİ

Bu serideki alüminyum levhaların alaşımı, malzeme ve silikon ilavesiyle güçlendirilmiş alüminyumdan oluşur. Yüksek dayanıma sahip bu levhalar, yapıştırma, kaynaklama ve bükme işlemleri için otomotiv ideal ve genellikle inşaat, yatırımcı ve endüstride kullanılır.

8000 SERİSİ

Bu serideki alüminyum levhaların alaşımı, bileşimiyle güçlendirilmiş alüminyumdan oluşur. Bu levhalar, yüksek dayanıma ve yüksek dayanıklılığa sahiptir ve sahip olma özelliğine sahiptir.